Amazon, Etsy, Alibaba ve Aliexpress’te %10 nakit iade kampanyası

Amazon, Etsy, Alibaba ve Aliexpress’te %10 nakit iade kampanyası

69 69 people viewed this event.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya 1 Şubat – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya ininal tarafından düzenlenmektedir ve tüm ininal kartlarda geçerlidir.
 • ininal kartı ile online alışveriş harcamalarında aşağıda yaptığı “Amazon” “Etsy” “Alibaba” “Aliexpress” alışverişlerinde  harcamanın %10’u, harcama yapılan ininal karta nakit iade edilecektir. Nakit iade kapsamına giren işyerleri yurtdışı e-ticaret siteleridir. Amazon, Etsy, Alibaba ve Aliexpress’in Türkiye merkezli e-ticaret sitelerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamına girmemektedir. https://tr.aliexpress.com/ , https://www.amazon.com.tr/ , Amazon TR Mobil uygulaması, Aliexpress TR Mobil uygulaması alışverişleri; Amazon Prime üyelik ödemeleri kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kullanıcı kampanya kapsamında en fazla 100 TL nakit iadesi kazanabilir. Kullanıcının tek seferlik harcamasında %10 nakit iade edilir.
 • Her kullanıcı kampanya dönemi boyunca kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 • Bir kart Kampanya Dönemi boyunca tek seferlik harcamasında %10 nakit iade olmak üzere maksimum 100 TL indirim kazanabilecektir.
 • Red olan ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya dönemi süresince yapılan kampanya kapsamındaki alışverişlerde sipariş iptali ve iade durumlarında nakit iade kazanma durumunu etkileyebilir. Söz konusu alışverişe ilişkin siparişin iptali/iadesi hallerinde ininal nakit iadeyi geri alma hak ve yetkisine sahiptir.
 • ininal’ın avantajlı kampanyalarından yararlanabilmek için kartınızın ininal hesabınıza tanımlı ve kişiselleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Yüklemeler ertesi gün harcama yapılan ininal kart’lara yapılacaktır.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 200 kişi faydalanacaktır.
 • ininal’ın kampanyayı kampanya sona erme tarihinden önce sona erdirme hakkı gizlidir.

Ek detaylar

Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları:Kampanya 1 Şubat - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya ininal tarafından düzenlenmektedir ve tüm ininal kartlarda geçerlidir. ininal kartı ile online alışveriş harcamalarında aşağıda yaptığı "Amazon" "Etsy" "Alibaba" "Aliexpress" alışverişlerinde harcamanın %10’u, harcama yapılan ininal karta nakit iade edilecektir. Nakit iade kapsamına giren işyerleri yurtdışı e-ticaret siteleridir. Amazon, Etsy, Alibaba ve Aliexpress’in Türkiye merkezli e-ticaret sitelerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamına girmemektedir. https://tr.aliexpress.com/ , https://www.amazon.com.tr/ , Amazon TR Mobil uygulaması, Aliexpress TR Mobil uygulaması alışverişleri; Amazon Prime üyelik ödemeleri kampanya kapsamı dışındadır. Kullanıcı kampanya kapsamında en fazla 100 TL nakit iadesi kazanabilir. Kullanıcının tek seferlik harcamasında %10 nakit iade edilir. Her kullanıcı kampanya dönemi boyunca kampanyadan bir kez yararlanabilir. Bir kart Kampanya Dönemi boyunca tek seferlik harcamasında %10 nakit iade olmak üzere maksimum 100 TL indirim kazanabilecektir. Red olan ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya dönemi süresince yapılan kampanya kapsamındaki alışverişlerde sipariş iptali ve iade durumlarında nakit iade kazanma durumunu etkileyebilir. Söz konusu alışverişe ilişkin siparişin iptali/iadesi hallerinde ininal nakit iadeyi geri alma hak ve yetkisine sahiptir. ininal’ın avantajlı kampanyalarından yararlanabilmek için kartınızın ininal hesabınıza tanımlı ve kişiselleştirilmiş olması gerekmektedir. Yüklemeler ertesi gün harcama yapılan ininal kart’lara yapılacaktır. Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 200 kişi faydalanacaktır. ininal’ın kampanyayı kampanya sona erme tarihinden önce sona erdirme hakkı gizlidir.

Bu kampanya kaydolmak için lütfen aşağıdaki web sitesini ziyaret edin: https://www.ininal.com/bu-kod-calisiyor-sektorun-oncusu-ininalla-indirimler-hizli-akiyor →

 

Tarih ve saat

01-02-24 00:00 to
29-02-24 00:00
 

Konum

Online event
 

Kampanya Türleri

 

Kampanya Kategorisi

 

Kampanya Etiketleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Kampanyol

Kampanyol