Garanti Bankası Yakınını Davet Et Kampanyası

Garanti Bankası Yakınını Davet Et Kampanyası

29 29 people viewed this event.

Garanti bankası yakınını davet et kampanyası ile Garanti BBVA’lı olmaları için yakınlarınızı Mobil’e davet edin, 3.000 TL’ye varan bonus kazanın!

24 Ocak – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında yakınlarınızı Mobil’den müşteri olmaya davet edin, hem siz hem yakınınız 300’er TL bonus kazanın. Her müşteri olan yakınınız için 300 TL, toplamda 3.000 TL’ye varan bonus kazanabilirsiniz.

Üstelik davet ettiğiniz yakınınız müşteri olduktan sonra yakınlarını davet ederek 3.000 TL’ye varan bonus daha kazanabilir.

24 Ocak öncesinde üretilen eski kodlar geçerliliğini yitirmiştir. Yakınınız ile yeni kodu paylaşabilirsiniz.

Gün

Saat

Dakika

Saniye

Kimler Davet Edebilir?

Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi bireysel müşterilerimiz Garanti BBVA’lı olmayan yakınlarını davet edebilirler.

“Garanti BBVA Mobil > Profil ve Ayarlar > Arkadaşını Davet Et” adımından promosyon kodu oluşturabilir ve yakınları ile paylaşabilirler. Davet kodları kişiye özeldir.

Kimler Davet Edilebilir?

Garanti BBVA müşterisi olmayan 18 yaş üzeri herkes davet edilebilir.

Davet edilen kişiler, Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olduktan sonra promosyon kodunu “Profil ve Ayarlar > Promosyon Kodu Giriş” adımından girebilirler.

Ödül Bilgileri

Davet eden Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi müşterilerimiz, davet ettiği ve kampanya sürecinde mobilden müşterimiz olan her yakını için 300 TL, toplamda 3.000 TL’ye varan bonus ödülüne hak kazanır.

Davet koduyla müşterimiz olan kişiler Bonus kredi kartı veya Paracard alarak 300 TL bonus ödülüne hak kazanır. Sonrasında yakınlarını davet ederek kampanya döneminde mobilden müşterimiz olan her yakını için 300 TL, toplamda 3.000 TL’ye varan ek bonus kazanabilirler.

Ödül yükleme detaylarına “ödüle hak kazanmak için” ve “kampanya detayları” başlıklarında yer verilmiştir.

Ödüle hak kazanmak için:

 • Davet eden müşterimizin kampanyadan yararlanabilmesi için Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi ve Garanti BBVA bireysel müşterisi olması gerekmektedir.
 • Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi olmayan müşterilerimiz, bu kartlardan birine başvurup kart sahibi olduktan sonra yakınlarını davet edebilirler. Ödüle hak kazanabilmeleri için kampanya süreci içerisinde onaylanmış bir Bonus kredi kartı veya Paracard’ı olması gerekmektedir.
 • Yakınlarını davet etmek isteyen müşterilerimiz Garanti BBVA Mobil’e giriş yaptıktan sonra sol üst köşede yer alan profil fotoğrafına dokunarak “Profil ve Ayarlar > Arkadaşını Davet Et” alanından promosyon kodu oluşturarak davet edeceği kişilerle paylaşabilirler.
 • Davet edilen kişi Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşterimiz Olun” adımından ilerleyerek ilk defa müşterimiz olur.
 • Davet edilen kişi Garanti BBVA Mobil’e giriş yaptıktan sonra sol üst köşede yer alan profil fotoğrafına dokunarak Profil ve Ayarlar altındaki Promosyon Kodu Giriş alanına ilgili kodu yine kampanya tarihleri içerisinde girer ve onaylar.
 • Ödüle hak kazanılması için promosyon kodunun kampanya dönemi içinde kullanılması gerekmektedir.
 • Davet eden kişinin yukarıdaki koşulları sağlayarak 300 TL bonusa hak kazanabilmesi için davet edilen kişinin müşteri olma sürecini kod girerek tamamlaması gereklidir.
 • Yakınının davetiyle müşteri olan kişinin 300 TL bonus kazanması için Bonus kredi kartı veya Paracard sahibi olması gerekmektedir.
 • 24 – 31 Ocak tarihlerinde ödül kazanan müşterilerin bonus yüklemeleri 29 Şubat’a kadar yapılacaktır.
 • 1 – 29 Şubat tarihlerinde ödül kazanan müşterilerin bonus yüklemeleri 31 Mart’a kadar yapılacaktır.
 • 1 – 31 Mart tarihlerinde ödül kazanan müşterilerin bonus yüklemeleri 30 Nisan’a kadar yapılacaktır.
 • 1 – 30 Nisan tarihlerinde ödül kazanan müşterilerin bonus yüklemeleri 31 Mayıs’a kadar yapılacaktır.
 • 1 – 31 Mayıs tarihlerinde ödül kazanan müşterilerin bonus yüklemeleri 30 Haziran’a kadar yapılacaktır.
 • 1 – 30 Haziran tarihlerinde ödül kazanan müşterilerin bonus yüklemeleri 31 Temmuz’a kadar yapılacaktır.

Kampanya Detayları

 • Davet eden müşterilerimizin Bonus kredi kartı veya Paracard’ından herhangi biri yoksa, kampanya tarihleri içerisinde Bonus karta başvurup onay alır veya Paracard edinirlerse kampanyaya belirtilen süreçler dahilinde katılabilirler.
 • Yakınını davet eden müşteriler için davet adedi sınırsızdır. Ancak davet edilen ve mobilden müşterimiz olup davet kodunu giren en fazla 10 yeni Garanti BBVA’lı yakını üzerinden ödül kazanabilecektir. Birden fazla giriş yapan yakınları üzerinden herhangi bir ödül kazanımı olmayacaktır.
 • Kazanılabilecek toplam ödül tutarı davet eden mevcut müşterimiz için 3.000 TL bonustur.
 • Yakınının davetiyle müşteri olan kişiler, Bonus kredi kartı veya Paracard temin ettikten sonra 300 TL bonusa hak kazanırlar. Sonrasında yakınlarını davet ederek kampanyaya “davet eden” olarak katılım sağlayabilir, ek 3.000 TL daha bonus kazanarak toplam kazanımlarını 3.300 TL’ye kadar çıkarabilirler.
 • Yakınını davet etmek isteyen müşteriler, Garanti BBVA Mobil üzerinden ‘Arkadaşını Davet Et’ butonu ile kendilerine özel üretilen promosyon kodunu ilgili platformlardan (Facebook, Twitter vb.) veya uygulamadan (SMS, Whatsapp, Facebook, Twitter vb.) kolaylıkla paylaşabilir.
 • Davet et kazan kampanyası, Garanti BBVA ve iştirak çalışanları için geçerli değildir.
 • Davet et kazan kampanyası diğer promosyon kodu içeren kampanyalarla birleştirilemez.
 • Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve şubede devam etmesi durumunda davet eden kişi ödüle hak kazanamaz.
 • 24 – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında Davet koduyla Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecini başlatıp 31 Ocak 2024 tarihinden sonra kurye süreciyle müşteri olma sürecini tamamlayan müşterilerin, davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları bonuslar, 29 Şubat’a kadar hak kazanan müşterilerin kartlarına yüklenecektir.
 •  1 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Davet koduyla Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecini başlatıp 29 Şubat 2024 tarihinden sonra kurye süreciyle müşteri olma sürecini tamamlayan müşterilerin, davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları bonuslar, 31 Mart’a kadar hak kazanan müşterilerin kartlarına yüklenecektir.
 • 1 – 31 Mart 2024 tarihleri arasında Davet koduyla Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecini başlatıp 31 Mart 2024 tarihinden sonra kurye süreciyle müşteri olma sürecini tamamlayan müşterilerin, davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları bonuslar, 30 Nisan’a kadar hak kazanan müşterilerin kartlarına yüklenecektir.
 • 1 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Davet koduyla Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecini başlatıp 30 Nisan 2024 tarihinden sonra kurye süreciyle müşteri olma sürecini tamamlayan müşterilerin, davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları bonuslar, 31 Mayıs’a kadar hak kazanan müşterilerin kartlarına yüklenecektir.
 •  1 – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Davet koduyla Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecini başlatıp 31 Mayıs 2024 tarihinden sonra kurye süreciyle müşteri olma sürecini tamamlayan müşterilerin, davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları bonuslar, 30 Haziran’a kadar hak kazanan müşterilerin kartlarına yüklenecektir.
 • 1 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Davet koduyla Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecini başlatıp 30 Haziran 2024 tarihinden sonra kurye süreciyle müşteri olma sürecini tamamlayan müşterilerin, davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları bonuslar, 31 Temmuz’a kadar hak kazanan müşterilerin kartlarına yüklenecektir.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Ek detaylar

Kampanya Koşulları

Bu kampanya kaydolmak için lütfen aşağıdaki web sitesini ziyaret edin: https://www.garantibbva.com.tr/kampanyalar/yakinini-davet-et-kampanyasi →

 

Tarih ve saat

24-01-24 00:00 to
30-06-24 00:00
 

Konum

Online event
 

Kampanya Türleri

 

Kampanya Kategorisi

 

Kampanya Etiketleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Kampanyol

Kampanyol