İninal İle Milli Piyango 100 Bonus Kampanyası

İninal İle Milli Piyango 100 Bonus Kampanyası

13 13 people viewed this event.

İninal Milli Piyango Kampanyası ile 1 Haziran – 1Temmuz 2024 tarihleri arasında, yeni üyelik hesabı açarak üye olup aktif kampanyalardan ilk yükleme %100 Bonus Kampanyası’na katılarak ilk kez para yatıran kullanıcılara, 200 TL’yi aşmamak kaydıyla yükledikleri tutar kadar Bonus Yüklenecektir. Hediye Bonus, 7 gün süreyle geçerli olup tüm Milli Piyango Online oyunlarında geçerlidir. İninal Milli Piyango Kampanyası ile www.millipiyangoonline.com sitesinde kazandığınız bonusları kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgiye İninal kampanya düzenleme profilinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya Bitişe Kalan Süre

Gün

Saat

Dakika

Saniye

Kampanya Koşulları

 İlk Kupon Kodu Aktif Etmeye %100 Bonus Kampanya Koşulları

 •  İlk yüklemeye %100 bonus kampanyası 1 Haziran – 1 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 •  İlgili tarihlerde milli piyango sitesine üye olarak hesabına ilk kez ininal kart ile para yatıran veya ilk kez ininal uygulaması üzerinden kupon kodu alıp aktive eden kullanıcılara 200 TL’yi aşmamak kaydıyla yükledikleri tutar kadar bonus yüklenecektir. 200 TL ve altındaki ilk para yükleyenlere /ilk kez kupon kodunu aktive edenlere yüklenen tutarda; 200TL üzerindeki ilk para yükleyenlere ise 200 TL bonus yüklenecektir.
 •  Kampanyadan faydalanmak için Milli Piyango web sitesi veya mobil uygulamalar ana menüsündeki kampanyalar sayfasında ve “Aktif Kampanyalar” sekmesinde bulunan “İlk Para Yüklemeye %100 Bonus” kampanya sayfasında “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak aktif hale getirmeniz ve katılımınız aktif hale geldikten sonra, Milli Piyango hesabınıza para yatırmanız /ilk kez kupon kodunuzu aktive etmeniz gerekmektedir. Hak edilen bonus, para yatırma işlemini takip eden iş gününde hesabınıza yatırılacaktır. Bonus geçerlilik süresi 7 gündür.
 •  Kampanya Milli Piyango Şans Oyunları mobil uygulaması veya millipiyangoonline.com üzerinden başlatacağınız tüm yeni üyeliklerde geçerlidir.
 •  Bonuslar, Milli Piyango Online hesabınıza çekilemez bakiye olarak aktarılacaktır.
 •  Kazanılan bonuslar tüm milli piyango platformlarında (milli piyango web sitesi & mobil uygulama) ve bütün oyunlarda (Kazı Kazan, Çılgın Sayısal, Sanal Oyunlar, vb.) kullanılabilir.
 •  Bonus bakiyeniz ile oynadığınız oyunlardan elde edilen kazançlar çekilebilir tutar olarak nakit bakiyenize aktarılmaktadır.
 •  Kampanya kapsamında kazanılan bonus bakiyesi, oyun hesabının geçici veya kalıcı uzaklaştırmaya alınması durumlarında kullanılamaz. Bonus son geçerlilik tarihi, geçici veya kalıcı uzaklaştırma tarihinden önce ise bonus kullanılamaz.
 •  www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletler, kuponlar ve Kazı Kazan oyun harcamaları iade edilemez.
 •  Demo versiyonunda oynanan deneme oyunları için bonus kazanılamaz.
 •  Kampanya kapsamında para yatırma işleminizdeki limitler ve komisyon tutarları, için: https://www.millipiyangoonline.com/para-yatirma adresini ziyaret edebilirsiniz.
 •  Bir üye kampanyaya sadece bir defa ve tek Milli Piyango Online hesabı ile katılabilir. Üyenin iki veya daha fazla oyun hesabı açması durumunda, Milli Piyango Online üyenin bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
 •  Kazançlarınız için verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 37.059 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.
 •  Milli Piyango Online gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde bonus ve kazanç iptal hakkını saklı tutar.
 •  Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı Kimlik Numarası verilen kişiler katılamaz.
 •  Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Ek detaylar

Kampanya Koşulları

Bu kampanya kaydolmak için lütfen aşağıdaki web sitesini ziyaret edin: https://www.ininal.com/milli-piyango-100-bonus-kampanyasi →

 

Tarih ve saat

01-06-24 00:00 to
01-07-24 00:00
 

Konum

Online event
 

Kampanya Türleri

 

Kampanya Kategorisi

 

Kampanya Etiketleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Kampanyol

Kampanyol