Starbucks

MAKSIMUM’LA STARBUCKS HARCAMALARINIZDA 50 TL GERİ KAZANIN

184 184 people viewed this event.

Maximum’la 50 TL geri kazan! 🥳

Alışverişinden önce Maximum Mobil’den veya İşCep’ten kampanyaya katıl, 1-31 Temmuz 2023 tarihleri arasında Maximum kartın ile Starbucks® mağazalarından yapacağın 125 TL ve üzeri her harcamanda 25 TL, toplam 50 TL geri kazan!

GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya Detayları: • İlk alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1 – 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri her ödemenizde 25 TL, toplam 50 TL geri kazanın! • Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. • Katılmak için: Kampanya tarihlerinde İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. • Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir, www.isbank.com.tr/indir • Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir. • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. • Ek Koşullar: Kampanya Starbucks® mağazalarından tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Starbucks® kampanyası kapsamındaki 25 TL geri kazanım tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan, en fazla 50 TL geri kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Ek detaylar

Kampanya Koşulları

Bu kampanya kaydolmak için lütfen aşağıdaki web sitesini ziyaret edin: https://www.starbucks.com.tr/content/d75cc559-6819-ee11-80e3-005056b40199 →

 

Tarih ve saat

01-07-23 // 00:00 to
31-07-23 // 00:00
 

Konum

Online event
 

Kampanya Türleri

 

Kampanya Kategorisi

 

Kampanya Etiketleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Kampanyol

Kampanyol