Garanti Bankası BBVA

Müşterimiz Olun – Elektrik Faturası Kampanyası

173 173 people viewed this event.

ELEKTRIK koduyla Mobil’den müşterimiz olanlara, otomatik fatura talimatı ile Elektrik faturası ödemelerinde 400 TL’ye kadar iade! Manuel ödemelerin ise yarısı 250 TL’ye kadar iade. Siz de müşterimiz olun, fırsatı kaçırmayın.

GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya Detayları:

  • Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek 10 Temmuz – 10 Ağustos tarihinde ilk defa Garanti BBVA’lı olan ve ELEKTRIK promosyon kodunu uygulamaya giren bireysel müşterilerimiz, 11 Eylül 2023 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil üzerinden vadesiz hesap veya kredi kartlarından biriyle elektrik ödemesi yaparak faydalanabilir.
  • ELEKTRIK promosyon kodunun Garanti BBVA Mobil’deki Profil ve Ayarlar adımında yer alan Promosyon Kodu Paylaş/Gir alanından ilgili kampanya seçilerek girilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya koşulunu sağlayan müşterilerimiz, ilk elektrik faturasını manuel ödedikleri takdirde maksimum 250 TL koşulu ile fatura tutarının %50’siniotomatik ödeme talimatı verdikleri takdirde maksimum 400 TL koşulu ile fatura tutarının tamamını vadesiz TL hesaplarına ya da Garanti BBVA kredi kartlarına ödül olarak iade alacaktır.
  • Ödül geri yüklemesi, müşteri olduktan sonra 11 Eylül 2023’e kadar ödeyeceği sadece ilk ve tek elektrik faturası için geçerlidir. (11 Eylül 2023 tarihindeki ödeme geçerli değildir.)
  • Fatura ödemesi hesaptan yapıldıysa ödül yüklemesi Vadesiz TL mevduat hesabına yapılacak, Garanti BBVA kredi kartından yapıldıysa Garanti BBVA kredi kartı ekstresine yansıtılacaktır. Ödül yükleme işleminden müşterimiz manuel ödediğinde maksimum 250 TL, otomatik ödeme yöntemi ile ödediğinde maksimum 400 TL kazanabilecektir.
  • Hesaptan yapılan elektrik fatura ödemesi için ödül geri ödemeleri müşterinin aktif Vadesiz TL Mevduat hesabına iki ay boyunca, her ayın üçüncü haftası içinde yapılacaktır. Ödeme yapılabilmesi için müşterinin aktif Vadesiz TL Mevduat hesabı olması gerekmektedir. Kredi kartından yapılan elektrik fatura ödemesinden kazanılan tutar ise fatura ödemesini takiben kesilecek ilk ya da ikinci ekstresine yansıtılacaktır. Geri ödeme için müşterinin aktif bir kredi kartının olması gerekmektedir.
  • Herhangi bir sebepten dolayı müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kişiler ödüle hak kazanamaz.
  • Kampanya dönemi içerisinde, mevcutta bulunan diğer Garanti BBVA Mobil’den müşteri olanlara özel kampanyalardan faydalanılabilir.
  • Kampanya, Garanti BBVA ve iştirak çalışanları için geçerli değildir.
  • Garanti BBVA Mobil dışında farklı bir kanaldan yapılan manuel fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Otomatik fatura ödemeleri ise kanal fark etmeksizin kampanya kapsamındadır.

Ek detaylar

Kampanya Koşulları

Bu kampanya kaydolmak için lütfen aşağıdaki web sitesini ziyaret edin: https://www.garantibbva.com.tr/kampanyalar/musteri-ol-fatura-kampanyasi →

 

Tarih ve saat

10-07-23 00:00 to
10-08-23 00:00
 

Konum

Online event
 

Kampanya Türleri

 

Kampanya Kategorisi

 

Kampanya Etiketleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Kampanyol

Kampanyol