Starbucks

Tosladan Bedava Starbucks Kahve Kampanyası

1794 1794 people viewed this event.

2 Tall kahve Tosla’dan! 🥳

Tosla’dan 2 Tall kahve hediye! Tosla mobil uygulaması üzerinden Starbucks® hesabına tek seferde 50 TL ve üzeri yüklemeni yap, Tosla’dan 30⭐ değerinde 2 Tall boy ikram içeceğini kap! Üstelik ilk kez Tosla’lı olup, yıl boyunca her ay 50 TL ve üzeri yükleme yapanlara 1 Tall boy içecek (15⭐) hediye! 🎈. Tosladan Bedava Starbucks Kahve Kampanyası kaçırma!!

Starbucks

Starbucks

Tosla

Tosla

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kampanya Koşulları

• 21 Ocak -28 Şubat 2022 tarihleri arasında Tosla uygulaması üzerinden Starbucks® hesabına yapacağın 50 TL ve üzeri ilk bakiye yükleme işlemine özel 2 kahve* hediyen, Starbucks® hesabına anında tanımlanır.

• Tosla uygulamasını indirerek kampanyaya katılan ilk 3.000 yeni Toslalı’lara, 01.03.2022 itibarı ile yıl boyunca her ay 50 TL ve üzeri yüklemeye 1 kahve* hediye. Kampanyadan faydalanmak için Mart ayından itibaren minimum 3 ay düzenli ve aralıksız şekilde 50TL ve üzeri yükleme yapılması gerekir.

• Üstelik ilk kez Starbucks® hesabı oluşturup, kampanyaya katılanlara 15 yıldız = 1 Tall Boy kahve* daha hediye.

• Kampanyadan yararlanmak için Starbucks® hesabını Tosla uygulaması içerisinde “Tosla”>”Öde”>”Starbucks” adımlarını takip ederek Tosla’ya eklemiş olman gerekiyor. Bakiye yüklemek için aynı menüde ”Bakiye Yükle” adımı ile 50 TL ve üzeri yükleme yapabilirsin.

• Kampanya tarihleri arasında maksimum 2 kahve* hediyesi kazanabilirsin. İlk kez Starbucks® hesabı oluşturduysan 1 kahve* daha kazanabilirsin.

• Kampanya 6 HMS Host mağazaları (İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar) & İncirlik mağazaları dışında, ürün satışının olduğu tüm Starbucks® mağazalarında geçerlidir.

• Kampanya kapsamında kazanılan yıldızların geçerlilik tarihi 30 gündür.

• Starbucks® ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

• Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun.

• Starbucks® ve Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. *1 kahve 15 yıldız değerindedir. 15 yıldız ile 1 Tall boy içecek ikram edilmektedir.

Ek detaylar

Kampanya Koşulları

Bu kampanya kaydolmak için lütfen aşağıdaki web sitesini ziyaret edin: https://www.starbuckscardtr.com/content/3821bea2-787a-ec11-80df-005056b40199 →

 

Tarih ve saat

21-01-22 // 00:00 to
28-02-22 // 00:00
 

Konum

Online event
 

Kampanya Türleri

 

Kampanya Kategorisi

 

Kampanya Etiketleri

Arkadaşlarınla Paylaş